fbpx

בוטוקס

בוטוקס

בוטוקס

בוטוקס הוא אחד משמותיו המסחריים של רעלן הבוטולינום. בעזרת הבוטוקס ניתן לבצע טיפולים אסתטיים המיועדים להעלמה וטשטוש הקמטים. החומר של הבוטוקס מוזרק אל הקמט מתחת לעור דבר הגורם לאזור להימתח ולהתיישר. טיפול הבוטוקס מיועד בעיקר עבור קמטי ההבעה בחלקו העליון של הפנים לדוגמא" בין הגבות, סביב העיניים, במצח ובמקרים מיוחדים ניתן לטפל בחלק התחתון של הפנים רק ע"י רופא מומחה. טיפולי הבוטוקס הם נפוצים ביותר לעיצוב מראה הפנים וטיפול בבעיות סימטריה. נשמח שתגיעי לייעוץ והכוונה לגבי סוג הטיפול המתאים ביותר.

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים

אני מזמינה אותך להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות.

להשארת פרטים לחצי על הכפתור או התקשרי ‏052-8305126‏

Alona Stavans
רחובות
אושרת רופאה מאוד מקצועית, עם יכולות אסתטיות מדהימות. הטיפול שקיבלתי היה מאוד עדין ומתאים בדיוק לפנים ולגיל שלי. התוצאות מהממות ויחד עם זאת עדינות ומעודנות. ממליצה עליה בחום רב
יעל סהר
פתח תקווה
Read More
כאישה צעירה יחסית, חשוב לי שהטיפול ישמר את הקיים וימנע נזקים עתידיים, אך ישמור על מראה טבעי ועדין. ד"ר אושרת קסטל אינה רק נעימה ואדיבה, היא גם מקצועית ביותר ויודעת להתאים בקפידה את הטיפול הנכון לאישה הנכונה, תוך התייחסות מלאה לתוצאה המבוקשת. הטיפול עבר ללא כאב, ללא סימנים, עם חזרה מיידית לשגרה. התוצאות עדינות ומדויקות. ממליצה בחום!
שיר
תל אביב
Read More
לפני שד״ר אושרת קסטל אמנית עם עין מדויקת בכל מה שקשור לעולם האסתטיקה, היא מאוד נעימה סבלנית ומסבירה הכל אודות הטיפול. אני בעצמי מגיעה מתחום האסתטיקה והייתי מאוד סקפטית בבחירת הרופא המטפל. אני יותר משמחה שבחרתי בד״ר אושרת קסטל ולא יכולתי לבקש תוצאה טובה יותר. תודה על השינוי!;)
Previous
Next